google-site-verification=EkAfbORLfM6-_yYEMzgre5ZsX9wFIzUDIYBJY6ULC-Y
top of page

Agencja Pracy Tymczasowej

W ramach naszych usług, oferujemy również pośrednictwo w zatrudnianiu pracowników tymczasowych przez agencje pracy tymczasowej. Współpracujemy z renomowanymi agencjami, które posiadają szeroką bazę kandydatów o różnych umiejętnościach i doświadczeniu.

 

Kluczowe aspekty naszych usług agencji pracy tymczasowej:

business-people-are-brainstorming_53876-137640_edited

Rekrutacja i selekcja

Współpracujemy z agencjami pracy tymczasowej, które prowadzą profesjonalny proces rekrutacyjny i selekcji pracowników. Zapewniamy, że kandydaci są starannie sprawdzani pod względem kwalifikacji, doświadczenia, umiejętności i zgodności z wymaganiami Twojej firmy.

gold-coin-hourglass-time-is-money-concept_35913-2502_edited

Oszczędność czasu i zasobów

Korzystając z usług takiej agencji, oszczędzasz czas i zasoby, które musiałbyś poświęcić na samodzielne poszukiwanie, rekrutację i zatrudnianie pracowników tymczasowych. Agencja zajmie się całością procesu, od znajdowania odpowiednich kandydatów, przez ich zatrudnienie, aż po zarządzanie administracyjnymi aspektami związanymi z zatrudnieniem.

people-collage-design_23-2148888271_edited

Szerokie spektrum umiejętności

Dzięki współpracy z różnymi agencjami, jesteśmy w stanie zapewnić pracowników tymczasowych o różnych umiejętnościach i specjalizacjach. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pracowników do magazynu, obsługi transportu czy innych dziedzin, znajdziemy odpowiednich kandydatów dla Twojej firmy.

colleagues-working-together-call-center-office_23-2149256064_edited

Profesjonalne wsparcie

Zarówno my, jak i agencje pracy tymczasowej, zapewniamy profesjonalne wsparcie i nadzór nad pracownikami tymczasowymi. Monitorujemy ich wyniki, dbamy o ich zadowolenie i dostarczamy niezbędne szkolenia w celu zapewnienia wysokiej jakości usług.

team-sitting-desk-checking-reports-talking-top-view_155003-27524_edited

Elastyczność i skalowalność

Agencje pracy tymczasowej oferują elastyczne rozwiązania personalne, które pozwalają na dostosowanie zatrudnienia do zmieniających się potrzeb Twojej firmy. Możesz zwiększać lub zmniejszać liczbę pracowników tymczasowych w zależności od sezonowości, zmian w popycie na produkty czy innego czynnika wpływającego na Twoje zapotrzebowanie na siłę roboczą.

Korzystanie z usług agencji pracy tymczasowej może przynieść wiele korzyści Twojej firmie. Oferujemy Ci dostęp do szerokiej bazy kandydatów, elastyczność w dostosowaniu zatrudnienia do potrzeb, oszczędzenie czasu i zasobów oraz profesjonalne wsparcie w zarządzaniu pracownikami tymczasowymi. 

Masz więcej pytań na temat naszych usług agencji pracy tymczasowej? Napisz do nas! 

Wyślij maila na adres:

 

biuro@logisticsbroker.eu

lub wypełnij formularz kontaktowy, a my udzielimy Ci odpowiedzi na wszystkie pytania tak szybko jak będzie to możliwe.  

bottom of page